Біологиня Слобожанського ліцею Юлія Солодовник увійшла до десятки кращих вчителів біології Дніпропетровщини

За підсумками ІІ туру обласного етапу конкурсу «Учитель року-2022» у номінації «Біологія» ЮліяСолодовник – молода учителька біології Слобожанського ліцею Слобожанської селищної ради – увійшла до десяткипереможців серед 51 учасника, що взяли участь у цьогорічному конкурсі. Слід зазначити, що вже після першого туру Юлія Всеволодівна Солодовник потрапила додесятки фаворитів конкурсу, яким журі ставило майже одноголосно високі бали. У першому турі після проведення дистанційного уроку і тестування з фахового предмета та методики викладання вчителька ІІ категорії з 9-річним стажем роботи посіла 8 місце, суттєво обігнавши колег з великим стажем і вищими категоріями.

        У конкурсному дистанційному уроці з біології, який проводила Юлія Солодовник, взяли участь всі 28 учнів 11-В класу Слобожанського ліцею, продемонструвавши своюактивність і знання з предмету. І це не дивно. «Юлія Всеволодівна вміє зрозуміло пояснити навіть найскладніші поняття, вміє заохочувати до вивчення предмета. Інколипоказує відео і презентації, які роблять її уроки ще цікавішими», – розповідає учениця 11-В класу Карина Форостенко. «Ми, учні, з радістю відвідуємо уроки Юлії Всеволодівни і знаємо, що вся інформація, яку ми отримуємо, знадобиться нам у житті, оскільки вчителька навчає нас, як берегти своє здоров’я і піклуватися про навколишнє середовище. Це дуже важливо для наc, майбутнього покоління», – так оцінила уроки біології 11-класниця Анна Біла. «Юлія Всеволодівна завжди проводить цікаві уроки, пояснює все детально і зрозуміло. На мою думку, професія вчителя для Юлії Всеволодівни – це не просто робота, а покликання всього її життя», – написала Евеліна Півовар ( 11-В) про свою вчительку біології.

      І це абсолютна правда, бо школа і діти для Юлії Солодовник, – це те, що окриляє, дає натхнення і бажання творити і навчати. 

Конкурс «Учитель року-2022», за словами Юлії Всеволодівни, дав можливість перевірити рівень власної компетентності, мотивував до самовдосконалення, відкрив безліч нових методів і засобів навчання, а головне – підвищив власну самооцінку. Тож Юлія Солодовниквисловлює свою вдячність адміністрації Слобожанського ліцею, особисто директору Світлані Вікторівні Голендяєвій і завучу Олені Анатоліївні Єрмак за пропозицію взяти участь у такого рівня конкурсі і всіляку підтримку під час його проведення.