5-6 лютого стартував ІІ  (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, який приніс першу вагому і таку очікувану перемогу: юний науковець Слобожанського ліцею, учень 10-А класу Руслан Попов посів перше місце, набравши максимальну кількість балів і за наукову роботу «Кліповемислення як складова сучасного педагогічного процесу», і за постерний захист. 

Слід відзначити, що Руслан Попов вже втретє бере участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Другий рік поспіль він досліджує питання кліповогомислення сучасних школярів. Минулого року він посів ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисті серед слухачів Дніпровського відділення  Малої академії наук на секції «Педагогіка» . Але на цьому не зупинився і продовжив активну роботу над вивченням науково-педагогічної літератури, провів анкетування учнів-шестикласників, узагальнив і дійшов висновків, що правильне використання кліпового мислення сучасних учнів може сприяти підвищенню результативності навчання за умови системноївізуалізації навчального матеріалу.

Всі ці три роки до перемоги юного дослідника вела його вчителька і наставниця Валентина Іллівна Половець. Саме її уроки географії стали предметом дослідження і принесли заслужену перемогу. Вітаємо Руслана Попова і його вчителя Валентину Половець із першим місцем в обласному етапі Конкурсу-захисту і бажаємо впевненої перемоги і у Всеукраїнському конкурсі-захисті, який відбудеться у Києві.