8 червня  в Слобожанському НВК №1 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних  творчих конкурсів та змагань .

Захід проведено на території  мальовничого шкільного дендропарку.

Присутній на урочистому заході  начальник  гуманітарного відділу  Микола Олександрович Шеремет  відзначив високий рівень активності учнів школи в позакласній роботі , подякував вчителям-предметникам та керівникам гуртків за змістовні напрацювання із здібними та обдарованими учнями.

З почуттям гордості  і поваги до золотої когорти творчо-обдарованих дітей та їх керівників звернулася директор школи Голендяєва Світлана Вікторівна. Вона проаналізувала  стан справ  в позашкільній освіті  і наголосила на тому, що навчальний рік видався рясним на високі досягнення і перемоги.   При цьому кожна дитина пройшла урок самоствердження, який дав змогу оцінити свої знання і можливості.

Микола Олександрович і Світлана Вікторівна вручили нагороди переможцям, побажали подальших творчих успіхів і  закликали  учнів, вчителів-предметників та керівників гуртків  до тісної співпраці в дослідженнях, аналізі, проектуванні справ, в пошуку ефективних шляхів діяльності, в якій кожна успішна дитина  має бути патріотичною, толерантною, життєстійкою.

Тому  ми прагнемо виховувати успішне підростаюче покоління, робимо все, аби наша школа  стала  по-справжньому авторитетним, конкурентноспроможним закладом освіти.