07.06.2021 року в нашій школі пройшов День відкритих дверей для майбутніх п’ятикласників.

Школа гостинно відчинила двері для випускників КЗ «Слобожанська ЗОШ І ступеня  №2», що завітали до нашої шкільної родини, щоб ознайомитись із життям школи та досягненнями нашого педагогічного та учнівського колективів.

Казкові герої разом з класними керівниками зустріли їх та провели  екскурсії по кабінетах, у яких вони будуть навчатись у 2021-2022 навчальному році.

Гості школи отримали багато інформації в процесі безпосереднього спілкування із педагогами, відвідали навчальні кабінети, побували на всіх континентах разом з Половець В.І., отримали початкові знання законів Всесвіту разом із вчителем фізики Гуровою Ю.О., зацікавила дітей картинна галерея вихованців гуртка «Юний художник» Половця П.Ф., вразила робота шкільної телестудїї, яку очолює Голендяєв Г.А.  В спортивних залах дітей радо зустріли та показали своє мистецтво вихованці гуртків карате, танцювального та шахів, а керівники запросили майбутніх п’ятикласників на заняття на наступний навчальний рік. Наприкінці екскурсії діти відвідали бібліотеку, тир, дендропарк, переглянули інформаційні матеріали, отримали відповіді на всі запитання.

Гості нашої школи, які відвідали День відкритих дверей, отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву.