Літні канікули в самому розпалі, а в КЗ «Слобожанський НВК №1 Слобожанської селищної ради» кипить робота. Догляд та утримання величезної шкільної території, дендропарку, оранжереї, будівлі в належному стані потребує великих зусиль та щоденного догляду всього технічного персоналу та працівників шкільної їдальні. Результатом їхньої наполегливої праці є квітучі клумби, чисте подвір’я та коридори школи, краса та затишок у дендропарку.

Новинкою нашого закладу стала алея випускників, яку започаткували учні 9-Д, 9-Є та 11-Б класів саме цього літа. На шкільному подвір’ї з’явились сакури.

Протягом червня-липня було проведено модернізацію шкільного тиру, реалізовано проекти «Бюджету участі», завдяки яким придбано інтерактивні дошки та панелі, у телестудії з’явились нові меблі та апаратура, що дасть можливість дітям втілювати в життя свої найсміливіші мрії в якості режисерів, сценаристів, редакторів тощо.

Отже, поки діти відпочивають, працівники НВК №1 активно готуються до початку нового навчального року та створюють максимально комфортні умови для своїх учнів та вчителів.