14 листопада 2018 року вихованці гуртка «Школа журналіста» Центру позашкільної освіти Слобожанського НВК №1 взяли участь в чергових  заняттях в «Юніор-студії» з журналістики за темою «Сучасний історичний простір та українські реалії», які  проведені  на базі Дніпропетровського відділення Малої академії наук.

 

Цього разу з майбутніми журналістами працював Демченко Володимир Дмитрович, декан факультету систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, доктор філологічних наук, професор, заслужений журналіст України.

 

Викладач ознайомив учнів з основами медіакультури, провів короткий історичний екскурс з розвитку преси, говорив про великий вплив інформації на суспільство.

 

Учасники «Юніор-студії» дізналися про важливі етапи у становленні інформаційного простору, про пресу періоду Наполеона і Бісмарка, про рівень розвитку сучасної західної та вітчизняної журналістики.

 

Навчання були насиченими та змістовними. По закінченню учні мали можливість отримати відповіді на питання, що стосуються творчої діяльності та професії журналіста.

 

Юні журналісти Слобожанського   з нетерпінням чекають нових вражень від наступних занять «Юніор-студії».