Тристороння співпраця з кафедрою філософії і педагогіки НТУ «Дніпровська політехніка» в дії

 

 

 

13 листопада 2018 року в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відбулася контактна зустріч в межах тристоронньої Угоди про співпрацю учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України, їх наукових керівників та науковці кафедри філософії і педагогіки.

 

Активними учасниками даної зустрічі стали вихованці гуртка «Історичний» Слобожанського НВК №1  Зінов’єва Ангеліна ,  Каракай Олексій  та їх науковий керівник Сотула Олена Іванівна.


      Захід складався з теоретичного та практичного блоку.

На початку зустрічі учасників привітала заступник директора з науково-методичної роботи КПНЗ «МАНУМ» ДОР» Наталія Володимирівна Овчаренко. Вона розповіла про сутність і зміст тристоронньої співпраці «Дніпропетровське відділення Малої академії наук України – Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» – загальноосвітній навчальний заклад».

 

Доцент кафедри філософії і педагогіки НТУ «Дніпровська політехніка» Денис Володимирович Жадяєв представив науковців кафедри, під керівництвом яких юні дослідники писатимуть свої наукові роботи. На індивідуальних консультаціях учасники зустрічі уточнили тематику наукових досліджень, отримати рекомендації щодо літератури та обмінялися контактами для подальшої роботи.

 

Бажаємо, щоб у атмосфері дружного спілкування  розум наших вихованців та професійний досвід науковців привів до появи якісного продукту – актуальної та ґрунтовної науково-дослідницької роботи.