Сьогодні, 1 червня Українським державним Центром позашкільної освіти проведена онлайн-конференція до Міжнародного дня захисту дітей, в якій взяв участь наш лідерський актив Слобожанського НВК №1: Квітка Марія, Попов Руслан, Терещенко Данило.

На конференції розглянуто багато питань, що торкнулись суспільного життя сьогоднішньої молоді.

Адже учнівське самоврядування – це не наглядова структура, а спосіб організації життя колективу, це доросле і серйозне життя, це активна життєва позиція, це формування особистісних рис, можливість проявити лідерські здібності та навчитися бути лідером. Головне завдання учнівського самоврядування полягає в тому, щоб через розвиток соціальної активності учнів виховати в них почуття власної гідності надати їм можливість виявити себе надалі. Від сьогоднішніх лідерів шкільного учнівського самоврядування, від прогресивної молоді залежить майбутнє України: яким буде наше суспільне життя, внутрішня та зовнішня політика держави.

Наші лідери учнівського самоврядування взяли участь в «живому» спілкуванні з учнівськими лідерами  усіх областей України.

В кожному виступі звучали пропозиції щодо  покращення соціальної атмосфери у закладах освіти.

Після конференції ми ще раз впевнилися, що учні нашого навчального закладу креативні, ініціативні та справжні лідери у майбутньому !

Бажаємо учнівському самоврядуванню впевненості у яскравих подіях, успіхів та нових звершень.