Впровадження  в роботу Слобожанського НВК №1 телестудії сприяло розвитку інформаційно-освітнього середовища, формуванню громадянської позиції учнів, розумінню справжньої ролі медіа в демократичному суспільстві. Шкільна телестудія, що створена 2 роки тому, стала внутрішньошкільним навчальним майданчиком, який дозволяє виявляти високомотивованих дітей з метою подальшого розвитку їх здібностей.  Змістовне наповнення телепередач, шкільних фільмів, відеороликів зумовило юнкорів та вихованців реалізувати своє право на вільне висловлювання.

Інформаційний простір школи рухається вперед. Шкільна телестудія створює і зберігає відеотеку, що налічує 108 фільмів, які мають вільний доступ для переглядів на YouTube каналі School Studio (посилання https://www.youtube.com/channel/UCNrs9ol9kdG9zIIrgf9fVjg/about ) і вже отримали більше 45 тисяч переглядів зацікавлених глядачів каналу та відзначені більше ніж 3,5 тисяч лайків.

Керівник шкільної телестудії Голендяєв Георгій Анатолійович організував навколо себе активних і талановитих дітей, в роботі з якими застосовує інноваційні підходи та формує власну систему педагогічної гурткової роботи по підготовці обдарованих дітей в системі позашкільної освіти.

27 травня шкільна телестудія підвела підсумки роботи за навчальний рік.

Проаналізовано виконання плану роботи та результати і досягнення у відеомистецтві.

Керівник гуртка Голендяєв Г.А. подякував своїм 17 активним гуртківцям та вручив їм нагородні дипломи за сумлінність в роботі.

Протягом навчального року  активно співпрацювали з гуртківцями телестудії вчителі-предметники Худокон А.О., Чеботар Г.Г., Семенюк Л.А., Таран О.С., Половець В.І., Гуденко С.М та активна мама, голова шкільного батьківського комітету Лучній І.В.

Директор школи Голендяєва С.В. відзначила досягнення керівника гуртка Голендяєва Г.А. та вручила йому Грамоту  за високий професіоналізм в роботі з дітьми, за впровадження нових інноваційних технологій, за наявність власної системи роботи з вихованцями в системі позашкільної освіти та активну життєву позицію.

Шкільна телестудія завдяки найсучаснішому матеріально-технічному забезпеченню та творчому колективу однодумців працює на результат.