«…  Я б в робітники пішов…»

Питання вибору професії особливо гостро стоїть перед випускниками 9-х та 11-х класів. Тому одним із пріоритетних напрямків роботи КЗ «Слобожанський НВК №1 ССР» цієї категорії учнів є профорієнтаційні заходи. Наша школа співпрацює з багатьма вищими та професійно-технічними закладами м. Дніпра. Акцент у цій роботі на орієнтацію молоді у виборі робітничих професій.

Тому, відповідно до Річного плану роботи КЗ «Слобожанський НВК №1 ССР» 16 квітня 2019 року відбулася екскурсія учнів 9- Г та 11 – Г класів до професійно-технічного училища №2 м. Дніпра та на електросталеплавильний  завод «Інтерпайп».

В ході екскурсії учні отримали інформацію про те, робітників яких професій потребують виробництва нашого регіону, зокрема,  ВАТ «Інтерпайп». А під час відвідування ПТУ №2 дізнались як можна отримати необхідну професію, щоб мати впевненість у завтрашньому дні.  Стомлені, адже екскурсія тривала 4 години, але задоволені учні повернулись до школи, дізнавшись багато цікавого і ще довго обмінювались враженнями від екскурсії.

edf
edf
edf
edf