Вітаємо ученицю 10-Г класу  – вихованку гуртка «Історичний»  (керівник Сотула Олена Іванівна) Центру позашкільної освіти Слобожанського НВК №1 Іваненко Олену за зайняте III місце в обласному конкурсі, присвяченому 100-річчю від дня народження Олеся Гончара.

Конкурс проведений з метою популяризації творчості Олеся Гончара, збереження історичної пам’яті, формування в учнівської молоді високої громадянської свідомості, поваги до Батьківщини, свого народу та його культури, залучення школярів до пошуково-дослідницької роботи.

Олена представила на конкурс свою дослідницьку роботу на тему «Внесок родини Рейнгардів у розвиток Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара».

Журі конкурсу відмітило, що учениця  виявила глибокі знання джерельної бази, вміння вдумуватись у формулювання теми і визначати її межі, самостійність і аргументованість власної думки, а також вдало вмотивувала висновки.

Наша вихованка приємно вразила  своїм талантом. За перемогу в конкурсі отримала  Диплом  та цінний подарунок, а її керівник – Грамоту департаменту освіти і науки обласної держадміністрації за підготовку переможця обласного конкурсу, за підтримку і виховання творчо обдарованої молоді.

Бажаємо Оленці та її керівнику Олені Іванівні  подальших успіхів у дослідницько-пошуковій роботі  і високих заслужених перемог !