10 квітня 2019 року вихованці гуртка «Географічне краєзнавство і туризм» Центру позашкільної освіти Слобожанського НВК №1 на чолі з керівником гуртка Половець Валентиною Іллівною провели навчальне заняття на кафедрі наук про Землю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Кандидат геологічних наук, доцент кафедри Бондарь Олеся Вікторівна прочитала лекцію з цікавим демонстраційним матеріалом про біологічні види, геоекологію, геологію, геологічні процеси та їх раціональне використання, провела наскрізну лінію філософії і наук про Землю, а також про наукову складову як головну частину при написанні науково-дослідницьких робіт.

Після теоретичної частини гуртківці працювали в лабораторії мінералології, де вчилися розрізняти гірські породи та за визначниками складати їх наукові описи.

Навчально-геологічний практикум дав змогу дітям більш детально дізнатися про геологічні та геоморфологічні процеси в природі, скористатися колекціями зразків геологічних порід, навчитися визначати назви і походження мінералів та гірських порід.

Юні  слобожанці отримали великий багаж знань, який в подальшому зможуть використати під час поглибленого вивчення географії, написання науково-дослідницьких робіт та професійного самовизначення.