Відтоді, як при Слобожанському НВК №1  був створений Центр позашкільної освіти, учні мають можливість удосконалювати практичні вміння і навички на лабораторних практикумах  у вищих навчальних закладах м. Дніпро. Завдяки тісній співпраці, на основі укладених Угод учні можуть користуватися матеріально-технічною базою та навчальними приладами і матеріалами закладів вищої освіти.

Ось і 3 квітня вихованці гуртка «Юний хімік» працювали на кафедрі аналітичної хімії, а вихованці гуртка «Юний геолог» – на кафедрі наук про Землю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Виконання програмного матеріалу забезпечили кандидати хімічних наук Жук Лариса Петрівна та Саєвич Оксана Володимирівна, кандидат геологічних наук Бондарь Олеся Вікторівна.

Змістовний навчальний матеріал був наповнений цікавим демонстраційним матеріалом, пошуком складних рішень, виявленням нових невідомих фактів,що стимулює інтерес вихованців до спеціальних навчальних дисциплін, до їх творчої ініціативи та розвитку інтелектуальних здібностей.