Центр позашкільної освіти Слобожанського ліцею багатий цікавими та обдарованими дітьми. Кожен з них знайшов своє місце у різних напрямках діяльності від цікавих хімічних, логічних завдань до надзвичайного різнобарв’я творчих.

Саме таким є  Зінов’єв Арсеній учень 11-Б класу, який проявляє себе у різних навчальних та мистецьких заходах. Начитаний,  ерудований, наполегливий, старанний, відповідальний, творчий.

Він  не тільки вчиться на відмінно, а й бере активну участь у житті ліцею, селища, області.

Він активний  учасник та переможець шкільних, районних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Успішно навчається в Дніпропетровському відділенні Малої академії наук України. В обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в секції «Психологія» (керівник Сарбаєва Я.Ю.) здобув перемогу і став стипендіатом обласної програми для обдарованих дітей.

Арсеній – впевнений ведучий, коли треба емоційно декламує вірші, гарно співає, у творчих завданнях – він тонка художня натура. Жодне шкільне свято не проходить без участі цього артистичного школяра та ще й відповідального майстра радіо-телевізійних технологій шкільної радіостудії «Сонцеграй» (керівник Богосян А.С.).

       Як вихованець гуртка «Юний хімік» (керівник Кузнецова Т.В.) впевнено і з повною відповідальністю взяв участь у Всеукраїнському турнірі юних хіміків імені В.В.Скопенка.

Науково-методична актуальність представлених матеріалів, впровадження новітніх інноваційних технологій навчання та виховання, інтерактивних форм гурткової діяльності, оригінальність наданих матеріалів,  новаторство, доцільність та системність діяльності – все це сприяло тому, що журі відбіркового етапу турніру  високо оцінило роботу гуртківця та його керівника і запросило їх для участі у фінальному етапі турніру, який відбудеться з 18 по 20 січня   на базі вищих навчальних закладів м. Києва .

У  відборі були дуже високі вимоги , але завдяки  глибоким знанням, попереднім перемогам у предметних конкурсах, олімпіадах з базових дисциплін, наполегливій щоденній праці в оволодінні основами наук він успішно  потрапив до фінального етапу.

Ми  вкотре радіємо з усією нашою школою його перемогам, бо це неймовірно енергійна і талановита дитина!

Бажаємо  Арсенію і його керівнику Тетяні Вячеславівні   перемоги !