Творчі звершення – це результат особистої цілеспрямованості, наполегливості і рішучості у досягненні поставленої мети. Щоб виховати у собі ці якості, слід виробляти впевненість у власних силах і будь-що доводити розпочату справу до кінця.

Саме такими принципами керується вихованка гуртка «Юний хімік» Центру позашкільної освіти Слобожанського ліцею Дороганова Оксана учениця 10-А класу.

Любов до науки, захоплення нею, бажання вчитися і пізнавати все нові та нові грані улюблених предметів – усе це притаманне дівчині. Вона допитлива, старанна і наполеглива, тож має відмінні знання з усіх шкільних дисциплін.  Але найулюбленішими є уроки хімії. На них школярка розкривається повністю, бо поглиблено вивчає дану науку під час гурткової роботи в позаурочний час.

Знаходить Оксана час і для участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і змаганнях.

Цього разу вона успішно пройшла навчальний курс «Елементарна хімія. Лужні і лужноземельні метали», який проведений в рамках Всеукраїнської хімічної школи Малої академії наук України.

В даному курсі взяли участь 220 учасників з усієї України, а за результатами курсу, за кількістю набраних балів отримали Сертифікати лише 62 учасника.

Наша Оксана теж ввійшла до складу успішних учасників і отримала Сертифікат, що підтверджує її високий рівень знань в галузі хімічних наук.

Як говорить її керівник гуртка, вчитель хімії Кузнецова Тетяна Вячеславівна:

  • Оксана наполеглива в навчанні, прагне постійно удосконалюватися. Вона завжди іде назустріч випробуванням і не здається. Чим важче завдання, тим більш цікаве воно для неї. Вона охоче береться за нову справу  і доводить її до кінця.

Тож, бажаємо нашій успішній дівчинці подальших перемог.

Ми глибоко віримо, що вона піде обраним шляхом твердо і впевнено, здобуде багато славних перемог, досягне вершин успіху у майбутньому.