У сучасному світі активізуються такі негативні явища серед дітей та учнівської̈ молоді як насильство, кібертретирування, секстинг, булінг тощо, що не може не викликати стурбованості й посиленої̈ уваги широких кіл громадськості, освітян, батьків.

Для дітей та молоді несприятливі впливи середовища насамперед виявляються у вигляді складних ситуацій у міжособистісному спілкуванні (конфлікти з батьками, друзями, учителями, нерозуміння з оточуючими тощо), у проявах психологічного та емоційного насильства (ігнорування, приниження, погрози, недоброзичливе ставлення тощо), у дії несприятливих факторів, пов’язаних із процесом навчання.

Цілком логічно, що виникає необхідність захистити, убезпечити, попередити наслідки впливу на особистість несприятливих факторів і чинників. З цією метою, у КЗ «Слобожанський НВК №1 ССР» 17.02.2021 року відбулась зустріч з старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Дніпропетровській області старшим лейтенантом поліції Біловол Віталієм Сергійовичем.