17 вересня в актовій залі Слобожанського НВК № 1 відбулася загальношкільна батьківська конференція, на яку були запрошені представники батьківських комітетів разом з класними керівниками 5-11 класів.

Перед учасниками конференції виступив селищний голова Слобожанської ОТГ Іван Камінський, який підбив підсумки зробленого за першу п’ятирічку існування Слобожанської об’єднаної територіальної громади, кожен рік якої відзначився грандіозними новобудовами, такими як дитсадок «Дивоцвіт», спорткомплекс і велика добудова початкової школи, а також було здійснено капітальний ремонт Слобожанського НВК №1 і колишнього районного будинку культури. Ремонт доріг і утеплення будинків, упорядкування прибудинкових територій, будівництво дитячих і спортивних майданчиків – це все було зроблено за ці п’ять років активного розвитку Слобожанської громади завдяки децентралізації.

Говорив Іван Миколайович і про ще не реалізовані проєкти будівництва водогону у Молодіжному, добудови басейну і стадіону, які потребують значних вкладень.

Перед присутніми також виступила заступник директора з виховної роботи Тетяна Демченко, яка презентувала 11 реалізованих цього літа освітніх проєктів, що стали переможцями «Бюджету участі».

Вона відзначила також, що Слобожанський НВК № 1 сьогодні знаний своїми переможцями у районних і обласних олімпіадах з різних предметів. Двоє учнів: Середюк Микита (11-А) (вчитель Половець В. І.) і Попов Руслан ( 8-Г) (вчитель Чернова Л. І.) вийшли в призери обласних олімпіад з екології і хімії відповідно і планували взяти участь у всеукраїнських олімпіадах, які не відбулись через карантинні обмеження.

Про достатньо високий рівень знань учнів Слобожанського НВК № 1 свідчать і результати зовнішнього незалежного оцінювання. Майже 50% випускників цього року отримали достатній і високий бал з усіх предметів ЗНО.

За сприяння селищної ради і підтримки депутатського корпусу у 2016 році було створено Центр позашкільної освіти при Слобожанському НВК № 1, який налічував тоді 37 гуртків, частина яких нині передана до спорткомплексу і Центру дозвілля.

Про успіхи навчальної діяльності Центру позашкільної освіти батьківському активу розповіла його керівник Лідія Макаренко. Вона повідомила, що на сьогодні на базі Слобожанського НВК № 1 працює 31 гурток за 9 напрямами.

Налагоджена тісна співпраця з вищими начальними закладами, а також з Малою академією наук, де навчалось торік 40 учнів, 12 з яких подали на конкурс свої науково-дослідницькі роботи. Арсеній Зінов’єв (9-Д), Олександра Портянко (10-А), Дар’я Погоріла (10-А) і Юлія Касьянова(9-Д) стали призерами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт і зараз отримують стипендію.

Тож Центр позашкільної освіти Слобожанського НВК № 1 стимулює розвиток інтелектуально і творчо обдарованих дітей, сприяє визначитися з вибором майбутньої професії.

Наприкінці конференції було обрано голову батьківської ради школи. Нею стала Ірина Вікторівна Лучній.