25 квітня 2019 року вихованці гуртка «Юні архітектори» (керівник Ротт Наталія Олександрівна) Центру позашкільної освіти Слобожанського НВК №1 взяли участь у спільних заходах в рамках проведення щорічного фестивалю «Студентська весна» на базі державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва і архітектури».

«Студентська весна» – це фестиваль-конкурс самодіяльної творчості колективів закладів вищої освіти, який проходить у місті Дніпро з 1969 року та охоплює всі види студентської творчості. Фестиваль проводиться за такими напрямами та жанрами: театральне, музичне, хореографічне, циркове, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, оригінальний і розмовний жанри.

Конкурс дає можливість втілити в життя завдання, які ставить Міністерство освіти і науки, Нова українська школа, а також наша Обласна цільова програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а саме: виховати громадянина-патріота, громадянина-особистість всебічно розвинену, талановиту, критичну особистість, яка буде прагнути до розвитку та саморозвитку.

Наші гуртківці побачили самовираження студентства, яке проявило себе і показало свої вміння та здібності.

А це має важливе значення для всебічного гармонійного розвитку підростаючого покоління, формування поглядів та принципів, які визначають життєві позиції.