З  метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та належного вшанування пам’ятних дат і ювілеїв, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді  Міністерства освіти і науки України провів конкурс есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» на відзнаку роковин з дня народження Т.Г. Шевченка.

Цьогоріч конкурс проходив під гаслом: «Встане Україна,…Світ правди засвітить…» (Т.Г. Шевченко «Стоїть в селі Суботові»).

Провідна ідея есе-роздуму – в поетичних рядках пророків української національної ідеї ХІХ-ХХІ століття: «І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде Апостол правди і науки?» (Т .Г. Шевченко) та «Життя іде і все без коректур… Прозрінь не бійся, бо вони як ліки» (Л. В. Костенко).

Своє слово єднання висловили в есе юні літератори Слобожанського ліцею, кому не байдуже все українське, все, що рухає нас, як націю, вперед.

За результатами Всеукраїнського конкурсу есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» наші учасники отримали перемоги:

–  Гулієва Аіда                  II місце (керівник Худокон О.М.);

–  Олексеєнко Анастасія II місце (керівник Очередько А.Б.);

–  Губа Катерина              III  місце (керівник Павлик Т.М.);

–  Шовікова Аліса            III місце (керівник Павлик Т.М.).

Дівчатка нагороджені дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відповідного ступеня.

Щирі вітання нашим обдарованим дітям та честь і слава їх керівникам, які в складних умовах сьогодення знаходять час для позакласної роботи з учнями.

Хай і надалі всіх супроводжує успіх та рясніють перемоги !

Адже, єднанням ми сильні !