Вихованці гуртка «Астрономічний» позашкільного підрозділу Слобожанського ліцеювзяли активну участь в обласному конкурсі з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи, яка покликана пробуджувати в учнів інтерес до поглибленого вивчення фізики, астрономії, історії космонавтики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей.
У ході конкурсу наші вихованці підтвердили хист та здібності до аерокосмічних досліджень, які отримують  на заняттях гуртка.
Учасникам конкурсу було запропоновано пройти два етапи: перший – відбірковий, в якому треба було виконати завдання на виявлення знань з астрономії,  та другий – захист конкурсних проєктів в режимі онлайн.
За підсумками двох етапів конкурсу наші юні астрономи вийшли у фінал і мають такі результати:
Рибаченко Артемій, учень 5-Р класу, з конкурсним проєктом на тему: «Каденюк – перший астронавт України» виборов III місце;
Нагній Василіса, учениця 5-Б класу, з конкурсним проєктом на тему: «Клим Чурюмов і його славетна комета» отримала Грамоту за активну участь;
Шупік Анастасія, учениця 5-Є класу з конкурсним проєктом на тему: «Гайдемарі Стефанишин-Пайпер: «Дивіться на зорі…» отримала Грамоту за активну участь.
Цих дітей цікавлять різноманітні аспекти у вивченні астрономії, вони проявляють схильність до науково-дослідницької роботи,  розкривають свої творчі здібності.
Щиро вітаємо наших талановитих астрономів!  Бажаємо подальших зоряних здобутків!
Нехай інтерес до вивчення всесвіту не вщухає і проростає новими успіхами у подальших змаганнях і конкурсах будь-яких рівнів!
Висловлюємо вітання й подяку керівнику гуртка Юлії Петрівні Зоц  за цікаву і змістовну роботу астрономічного гуртка, за виявлення і підтримку здібних та обдарованих дітей!