Психологи говорять, що малюнки – це надзвичайно важливе джерело інформації про його автора. Інші стверджують, що вміння поєднувати відтінки кольорів, малювати тонкі, точні, виразні лінії дається не всім, не всі зможуть відтворювати побачене з точністю до впізнання.
А ось вихованки гуртка «Юні екологи» позашкільного підрозділу Слобожанського ліцею,Маргарита Петренко та  Діана Коцюба, мають хист до творчості «пензля». Саме вони взяли участь в обласному етапі конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» і їхня участь стала результативною, учасниці вибороли почесні  ІІІ місця та нагороджені Грамотами департаменту освіти і науки обласної держадміністрації.
Малюючи представників тваринного світу Дніпропетровщини та представників зоогеографічних областей світу, дівчата не лише закріплювали вміння, розкривали свої творчі здібності та художній смак, а й формували свою екологічну свідомість.
Вітаємо Маргариту та Діану з перемогою та бажаємо їм подальшого розвитку творчих здібностей і художнього смаку, вирізнятися художньою виразністю, оригінальністю композиційного рішення, індивідуальністю і креативністю творчого почерку!
Щирі слова подяки адресуємо керівнику гуртка Ірині Олександрівні Шевченко за виховання, навчання і всебічну підтримку творчо-обдарованих дітей!