У травні-червні відбувся обласний фестиваль дитячих театральних колективів «Театральна мозаїка». Фестиваль проводився з метою піднесеннярівня національно-патріотичного і художньо-естетичного виховання підростаючого покоління, підтримки творчо-обдарованих дітей та учнівської молоді, їх практичного знайомства зі сценічною мовою, набуття акторських навичок, популяризації дитячої театральної творчості.

У фестивалі активну участь взяли учні Слобожанського ліцею.

Професійне журі фестивалю, до складу якого ввійшли провідні фахівці у галузі культури і театрального мистецтва, високо оцінили рівень виконавської майстерності та рівень сценічних умінь і навичок юних слобожанців.

За підсумками фестивалю в номінації «Краща акторська робота» за жанровим спрямуванням «Художнє читання» отримали перемогу:

Сидоренко Богдан, учень 10-В класу, (керівник Ганна Вишнякова),

Бойко Аліса, учениця 5-А класу, (керівник Наталія Сидоренко), Феденко Поліна, учениця 7-А класу,(керівник Лідія Макаренко).

Щиро вітаємо наших юних акторів з перемогою! Бажаємо впевнено йти до успіху! Дякуємо педагогічним працівникам, які підтримують обдаровану молодь, сприяють розвитку культурного та духовного світогляду учнів!