03 червня у парку ім. Глоби  м.Дніпро відбувся фестиваль «FoxFest», присвячений Дню захисту дітей. Організатори фестивалю – Дніпропетровська обласна рада та Молодіжний центр «Освітріум».

У Сквері Героїв на гостей заходу чекали різноманітні майданчики із розвагами. Серед них – арт-зона із майстер-класами з виготовлення повітряних зміїв, створення картин  мрій та бажань, гіпсових фігур, ляльки- мотанки, а також майстер-класи з петриківського розпису, аквагриму, виготовлення ловця снів.

На спортивній зоні всі охочі змогли спробувати свої сили у скаутських іграх, фехтуванні та склеклайні, а на розважальній – пограти в настільні ігри та відвідати наукові пікніки.

У фестивалі «FoxFest», взяли участь вихованці гуртків «Юні Скаути» і «Кульова стрільба» разом із своїми керівниками Кот В.В і Данищуком В.І.

Наші гуртківці показали спритність в подоланні смуг перешкод, вміло і швидко складали і розбирали автомат та показали майстерність в склеклайні.

Крім того всі змогли сфотографуватись із пожежними машинами і за найкращу світлину отримати подарунок.

Протягом Фестивалю на сцені відбувалися виступи талановитої молоді, а кульмінацією концерту став виступ відомих дніпровських колективів «Lumicon», «MY E X I» та «The Lakes», а також хедлайнеру заходу – гурту «SilverTown».

Відпочинок видався змістовним, цікавим і  насиченим позитивними емоціями.