19 квітня 2019 року вихованці гуртка «Юні матеріалознавці-архітектори» Центру позашкільної освіти Слобожанського НВК №1 взяли участь в Міжнародній науковій конференції «Стародубівські читання – 2019», яка проходила на кафедрі «Будівництво, матеріалознавство, машинобудування»  Придніпровської державної академії будівництва і архітектури.

Така конференція проходить щороку на честь відомої людини – доктора технічних наук, професора, академіка НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України К.Ф.Стародубова.

Керівник гуртка – кандидат технічних наук Ротт Наталія Олександрівна залучила до прослуховування  та перегляду програмних доповідей і виступів своїх гуртківців.

Наші учні відчули себе студентами факультету, бо сама атмосфера наукової конференції спонукала до серйозних відчуттів, які допомагали зрозуміти світ і глибину наукової спадщини багаторічної  творчої праці колективу академії.

З доповідей  вихованці гуртка почерпнули цікаві факти в галузі будівництва і архітектури для своїх науково-дослідницьких робіт, над якими вони працюють.

Пуша Ілля та Завгородній Даніїл отримали Грамоти за активну участь в конференції «Стародубівські читання – 2019», а їх доповіді ввійшли до збірки статтей.

Такі заходи для наших вихованців дають можливість зорієнтуватись і визначитись у виборі своєї майбутньої професії та глибше зануритись у світ науки.

Бажаємо вихованцям гуртка та їх керівнику завзяття та наснаги у підкоренні нових вершин у науці задля добробуту нашого Слобожанського !