Скаутське перехрестя – краєзнавчий одноденний похід об єднав скаутів ОТГ Слобожанське.

Одночасно 02.11.2018 р., о 8:00 годині ранку, скаутські патрулі: «Слобожанські соколи» смт. Слобожанське та «Степнянські дракони» с. Степове, вирушили із своїх населений пунктів один-одному на зустріч. Кожен патруль рухався за раніше встановленим маршрутом.

Під час пересування до місця зустрічі, учасники походу знайомились з природою рідного краю, закріплювали навички в орієнтуванні на місцевості, а також, на жаль, побачили проблемні – забрудненні території навколишнього середовища, саме ця ситуація наштовхнула дітей на дискусію, кожен виразив свою думку та ідеї щодо вирішення обговорених питань.

Зустріч відбулась о 11:15, вона запам’яталась дітям теплими обіймами, новими знайомствами, масою позитиву. Саме в цей час була запалена спільна скаутська ватра. Біля багаття в колі друзі, діти ділились досвідом, і грали в скаутські ігри,  а поряд з ними, під час їх розмови, готувалась смачна каша.

Традиції об’єднують! Було прийнято спільне рішення, проводити скаутське перехрестя щорічно, залучаючи більше скаутів-новаків.

Метою заходу було розвинути та популяризувати скаутський рух в СМТ Слобожанське, обмінятися досвідом між сусідніми формуваннями та підтримати фізичний розвиток учасників.