27 серпня 2021 року на базі Слобожанського ліцею було проведено серпневу конференцію працівників освіти «Розвиток освітньої галузі Слобожанської територіальної громади в контексті реалізації освітньої стратегії “Нова українська школа». На заході були присутні представники закладів освіти Слобожанської громади. Почесними гостями конференції стали селищний голова Камінський Іван Миколайович, заступник селищного голови Вусик Світлана Миколаївна, начальник гуманітарного відділу Шеремет Олександр Миколайович, які проаналізували результати роботи закладів освіти громади, дали настанови на подальшу роботу та побажали успіхів у новому 2021-2022 навчальному році.
Про результати своєї роботи доповідали представники всіх закладів освіти. Від Слобожанського ліцею виступили заступник директора з НВР Макаренко Лідія Григорівна, яка розповіла про стан роботи Центру позашкільної освіти, що діє на базі ліцею, та учитель хімії Чернова Лариса Іванівна з доповіддю про використання цифрових технологій на уроках природничого циклу.
Учасники конференції поділились своїм педагогічним досвідом, який можна використовувати в роботі кожного закладу окремо, що сприятиме підвищенню рейтингу Слобожанської громади.