14 березня 2023 року на базі Слобожанського ліцею Слобожанської селищної ради відбувся семінар для директорів та заступників директорів ЗЗСО Слобожанської ОТГ. Мета семінару – обмін досвідом щодо організації дистанційного навчання в умовах воєнного стану.
На заході були присутні: начальник гуманітарного відділу Слобожанської селищної ради Микола Шеремет, директори, заступники директорів та відповідальні особи за впровадження дистанційного навчання Олександрівського, Партизанського, Балівського, Степнянського ліцеїв та Слобожанської початкової школи.
Заклад зустрів гостей невеличкою концертною програмою, яку підготували учні ліцею під керівництвом педагога-організатора Ірини Гудимової.
Семінар розпочала директор Лариса Невесела, яка ознайомила присутніх із особливостями Слобожанського ліцею: наповнюваністю класів, кадровим забезпеченням, освітніми програмами, за якими працює заклад, та результатами роботи за 2022-2023 н.р.
Заступник директора з НВР Олена Єрмак презентувала роботу на дистанційній платформі Google Workspace for Education, яка з ІІ семестру 2022-2023 н.р. стала основною в організації освітнього процесу Слобожанського ліцею. Вона ознайомила присутніх з особливостями та перевагами даної платформи.
Також гостям було продемонстровано елементи дистанційних уроків з використанням різноманітних застосунків, додаткових програм та інтернет-ресурсів. На жаль, повітряна тривога не дала змоги бути присутніми на уроках у реальному часі, як було заплановано. Але колектив ліцею звик до нестандартних ситуацій, тому фрагменти уроків було продемонстровано в записі. Активну участь у семінарі взяли учителі української мови та літератури Тетяна Павлик, англійської мови Карина Швець, біології Юлія Солодовник, правознавства Катерина Фоменко, фізики Юлія Гурова.
На завершення заходу гості відвідали кімнату безпеки, яку нещодавно відкрили в шкільному тирі.
На згадку про семінар усі учасники отримали в подарунок «Мішечки щастя», які власноруч виготовили діти та вчителі Слобожанського ліцею.