Дорогі учні Слобожанського ліцею!

Шановні батьки та вчителі!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою для 11-класників і святом початку літніх канікул для всіх учнів!

Нажаль, сьогодні ми проводимо нашу урочисту лінійку лише для випускників, проте за цей навчальний рік ми доволі часто бачилися на шкільних заходах, разом займалися допомогою захисникам та висаджували Сад Перемоги на шкільному подвір’ї!

Для багатьох школярів це свято  сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих сподівань та майбутніх вражень,  тож бажаємо  вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник, справді, є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Всі вчителі дуже хочуть, щоб ви вступили до тих навчальних закладів, які для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію. Ми впевнені, що всі ми – батьки та вчителі – пишатимемося вашими досягненнями!

Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч із вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

Сердечно дякуємо вчителям за самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаємо вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Батькам хочемо побажати в цей день мудрості та терпіння. Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але ми віримо, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці – найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення!

Усім дякуємо за цей рік! Ми сильні та незламні,  бо ми разом!

Слава Україні!