В урочистій атмосфері відбулось нагородження переможців проєктів «Бюджету участі». Ними стали небайдужі жителі громади, хто пишається та серцем відчуває причетність до громади свого життя.
Бюджет участі – процес взаємодії Слобожанської селищної ради та її виконавчих органів із громадськістю, направлений на залучення жителів громади до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу визначеної Слобожанською селищною радою частини коштів бюджету через подання відповідних проєктних пропозицій та проведення відкритого громадського голосування за такі проєкти, а також забезпечення відкритості та прозорості діяльності ради та її виконавчих органів.
Переможців проєктів «Бюджету участі» привітав Слобожанський селищний голова Іван Камінський. Іван Миколайович подякував авторам яскравих креативних ідей та вручив нагороди й подарунки за активну громадянську позицію та перемогу в конкурсі проєктів.
Нагороди отримали:
Валентина Половець, автор проєкту «Сучасні технології в школу»;
Ірина Гудимова, автор проєкту «Театральний костюм – важлива складова виховних можливостей художнього образу»;
Оксана Музика «Інтерактивно-мультимедійна мовна лабораторія: «Smart Class»;
Наталія Міщенко, автор проєкту «Сучасний кабінет математики. Впровадження проектної технології в навчально-виховному процесі»;
Світлана Голендяєва «Перші кроки до мультиплікації»;
Світлана Гуденко «Новітні смарт-технології для інтенсивного навчання»;
Таїсія Коваленко «Загадковий світ навчання»;
Олександр Голендяєв «Облаштуємо мультстудію меблями»;
Тетяна Павлик «Інтерактивна бібліотека в сучасній школі»;
Ольга Серікова «Забезпечимо сучасною апаратурою кабінет музичного мистецтва»;