Науково-практична конференція «Наука і діти – ідеї для майбутнього: новітні та перспективні технології в інженерії»

21 листопада 2019 року на базі Дніпровського національного університету «Дніпровська політехніка» відбулася науково-практична конференція в рамках Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Науково-практичну конференцію відкрила директор комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» Наталія Василівна Тягло; виконуючій обовʼязки ректора Дніпровського національного університету «Дніпровська політехніка», кандидат геологічних наук, професор Хоменко Юрій Тимофійович.

З вітальними словами до учасників конференції звернулися: Заболотний Костянтин Сергійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інжинірингу та дизайну в машинобудуванні Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»; Білогуров Станіслав Олексійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри двигунобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

 

 

Програма конференції передбачала презентацію науково-дослідницьких робіт (проєктів), демонстрацію моделей і макетів за номінаціями та нагородження переможців, учасників І та ІІ етапів Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» та їх наукових керівників.

Юні науковці Слобожанського НВК №1 теж  взяли активну участь в конференції.

Демиденко Кирило  учень11-Г класу (керівник Макаренко Л.Г) за перемогу в II етапі конкурсу нагороджений  Дипломом II ступеня;

Сірідюк Микита учень 11-Б класу (керівник Половець В.І.) і  Завгородній Даніїл учень 10-Б класу ( керівник Ротт Н.О.) нагороджені Грамотами за активну участь.

Всі учасники конференції отримали цінні подарунки.

Наші діти, розпочаті свої дослідження в гуртках Центру позашкільної освіти, закінчують їх  на кафедрах вищих навчальних закладів.

Спільно з науковцями, при їх міцній підтримці , використовуючи лабораторну базу для реалізації  дослідницьких ідей, знаходять правильну траєкторію в науці, в професії та в подальшому змістовному житті.