Вихованці Центру позашкільної освіти Слобожанського НВК №1 взяли участь в заочному етапі обласного конкурсу з WEB – дизайну.
Конкурс проводиться Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді з метою комп’ютеризації навчального процесу, впровадження комп’ютерних технологій, залучення учнівської молоді до участі в різноманітних конкурсах.
В програмі заочного туру конкурсу було створення WEB-сторінок на вільну тему, яка обирається самостійно автором за допомогою мови HTML.
Роботи оцінювались за основними критеріями: інформативність, достатність, оригінальність, привабливість, якість WEB-програмування.
За результатами заочного етапу обласного конкурсу юні слобожанці Корецький Андрій -учень 6-Г класу та Волосяний Артем-учень 9-Г класу визнані кращими і включені до складу учасників очного етапу конкурсу, який відбудеться 10 січня 2019 року.
Покладаємо надію, що наші обдаровані діти достойно захистять честь школи і в своєму особистому заліку отримають високий результат.
Це і є шлях до вдосконалення, розвитку і самопізнання.
Вітаємо! Бажаємо нового творчого злету !