Цієї весни в КЗ «Слобожанський НВК №1 ССР» проведено тиждень англійської мови.

Для занурення у світ Великої Британії школярі мали змогу зробити фотографії, використовуючи саморобну фотозону «Selfi Lab». Дотепні вуса та манірні метелики для джентельменів, яскраві корони та чудові капелюшки для леді – це все було можливо приміряти на себе у рамочці, адже «self» означає «собі».

Яскравими промінчиками засяяли п’яті класи, тримаючи в руках червоні папірці та утворивши форму серця. Діти створили флешмоб, вимовляючи «We love English!», кількість яких лише підтвердила гучне висловлювання.

Іншою цікавинкою бавилися шості класи, шукаючи командами таємні ключі школою для знаходження розгадки квесту «Пори року». «Quest» з англійської «розшук», як відомо, а діти були активні та налаштовані на перемогу, згадуючи навчальний матеріал під час пошуку.

Серед учнів сьомих та восьмих класів було проведено онлайн-тестування «Британія», яке надавало результат закріплених знань щодо даної країни та виявило ряд нових відомостей для подальшого її вивчення.

На честь нагоди тижня англійської мови до школи завітали важливі гості – представники центру підготовки до міжнародних екзаменів Сambridge! Учні восьмих, дев’ятих, десятих та одинадцятих класів були запрошені для прослуховування цікавої та інформативної доповіді про Cambridge Exams та про можливості сертифікату Cambridge.

Заключною ланкою тижня англійської мови став гарний концерт, учасники якого виявили свою творчість у зачитуванні британської поезії, у кумедних діалогах із використанням особливого британського гумору та в чудових етнічних та сучасних піснях Великобританії. Школярі показали гідний рівень знань англійської мови та були максимально задіяні для проведення заходу. Залишається лише з нетерпінням чекати майбутнього тижня англійської мови наступного року!