Теплий,  сонячний сьогоднішній день подарував вихованцям пришкільного табору відпочинку «Слобожанський»  море позитивних емоцій. Адже сьогодні в таборі відбулося незвичайне свято – День індіанця.

Свято розпочалося з презентацій племен. Кожен загін – це було окреме індіанське плем’я зі своєю назвою, своїм тотемом.

Родзинкою свята, що дало поштовх для розкриття талантів дітей, став виступ-конкурс «Інді-богинь» – вихователів загонів.

На дітей чекало багато цікавих та незвичайних конкурсів:

  • «вігвам – паті» – із підручних матеріалів побудувати житло індіанців;
  • «Полювання на бізонів»;
  • «Влучні стрільці»;
  • «Танок тотема»;
  • «Чорне перо шамана» та інші.

Кожне плем’я продемонструвало свій ритуальний танок, знання у вікторини, у відгадуванні загадок.

Усі племена успішно впорались із завданнями. Під час гри діти показали свою витримку, мужність, увагу, почуття гумору, вміння знаходити вихід з проблемних ситуацій. А головне – вміння прийти на допомогу товаришам.

 

День індіанців

Пам’ятаєте, як Том Сойєр зі своїми друзями опинився на безлюдному острові і грав в індіанців? Так і сьогодні, 8 червня, в нашому пришкільному таборі всі загони дали клятву і стали великим плем’ям Червоношкірих !

Ви тільки подивіться на нашу бойову розмальовку – і відчуєте всю завзятість та готовність до перемоги! Які тільки конкурси нам не підготували! Ми навчилися ставити вігвами, створювати тотеми, виконувати ритуальні танці, кидати ласо,стріляти з лука, розшифровувати послання шаманів. Усі племена  по-своєму яскраво впоралися з завданнями,тому переможців було дуже важко визначити. Але головне – не перемога, а відчуття та враження, які залишилися після  гри в індіанців!

Мені надовго запам’ятається не тільки сама гра, а і підготовка до неї! Ми робили зачіски дівчатам, ірокези – хлопцям,наносили бойові розмальовки, нашивали бахрому, жартували і поступово перетворювалися  на справжніх індіанців!

Від всіх індіанців я хочу подякувати ведучій, всім вихователям, вожатим, а головне- організатору цього свята директору табору Демченко Тетяні Іванівні!

 

Кулиненко Поліна

член гуртка «Школа журналіста»