24 листопада 2018 року вихованці Центру позашкільної освіти Слобожанського НВК №1 взяли участь в II етапі обласного еколого-біологічного квесту, який організований і проведений Дніпропетровським відділенням Малої академії наук спільно з факультетом біології, екології та медицини  Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара.

 

Команда «Чорнобривці»  складалася з 7 учасників :

Сірідюк Микита                  10-Б кл.

Кононенко Орина              10-Г кл.

Зінов’єва   Ангеліна           11-Г кл.

Чубенко Єлизавета            9-А кл.

Баранник Ольга                  8-А кл.

Пікінер Лада                        8-А кл.

Пікінер Леся                        8-А кл.

Це ядро  могутнього шкільного  навчально—наукового об’єднання, результати якого знаходять відображення в конкурсних роботах учнів-членів Малої академії наук України, в предметних олімпіадах, в зовнішньому незалежному оцінюванні.

В запеклій боротьбі наша команда посіла  заслужене почесне  I місце.

Серед 9 команд –суперниць  показала найвищий результат по проходженню наукових станцій, особливістю яких було послідовне виконання командою складних завдань з біології, екології та медицини.

Організували  учнів до участі в заході та підтримували на всіх етапах конкурсу вчитель біології Оліфер Катерина Володимирівна та вчитель біології, керівник гуртка «Основи наукових досліджень» Іванець Катерина Трохимівна.

Залучення учнів  до таких конкурсних змагань  єднає талановиту молодь, допомагає знаходити однодумців, взаємозбагачуватись і підтримувати один одного.

Вітаємо з перемогою!  Дякуємо за наполегливість і відповідальність !

Бажаємо нових перемог та нових звершень !