22 березня 2019 року відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

З метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі,  вчителем географії Слобожанського НВК №1 Ліцуковою Зінаїдою Іванівною проведені виховні заходи, уроки, присвячені Всесвітньому дню води, а також переглянуті відеоролики про дбайливе ставлення до українських річок та щодо наслідків потрапляння фосфатів до водойм.

В шкільних заходах по відзначенню Всесвітнього Дня води взяли участь працівники відділу водних ресурсів Павлоградського міжрайонного управління водного господарства:

  • начальник відділу – Шейко Любов Федорівна;
  • провідні інженери – Кабаненко Віра Тимофіївна та Гирик Наталія Олександрівна.

Вони провели змістовні бесіди з учнями, в яких зосередили їх увагу на важливості загального доступу до чистої води, санітарії та гігієни, та питаннях збалансованого управління водними ресурсами.

Для повсякденного використання в житті школи  подарували учням тематичний плакат з цифровою інформацією та порадами щодо простих кроків для збереження та економії водних ресурсів, які може  зробити кожен.

Цей день нагадав учням про надзвичайну важливість води і для навколишнього середовища, і для суспільства в цілому.

Адже без води життя людини неможливе !